Що таке прийдешня «гидота спустошення»?

Дорогі друзі!

На жаль, деякі читачі як і раніш не можуть зрозуміти, чим насправді є майбутня «гидота спустошення». Та сама, за появи якої буде потрібно терміново залишати збори та інші місця свого колишнього поклоніння і більше в них не повертатися. Справді, в минулій статті, яка була присвячена причинам і невідкладності втечі від прийдешньої «гидоти спустошення», саме формулювання цієї «гидоти» так і не було надане більш-менш прямо. Хоча його і було видно для уважного читача – в контексті.

Однак, всі християни різні, і комусь потрібні більш прості пояснення. Тому приношу щирі вибачення і виправляю цей недолік – тобто даю більш просте формулювання.

Що таке «гидота спустошення»?

Коли ми говоримо про «гидоту спустошення», то найважливіше, що це не просто гидота, але саме «гидота СПУСТОШЕННЯ».

І ключове слово тут – «СПУСТОШЕННЯ».

Отже, найголовніше тут те, що…

це не просто «спустошення», але спустошення в духовному Храмі – тобто відсутність публічних жертв Богу. Така відсутність «жертви хвали» – це і є гидота для Бога. І підтвердження цьому факту можна прочитати у пророка Данила:

А з одного з них вийшов один малий ріг, і з малого став дуже великий до півдня, і до сходу, і до Пишноти. І він побільшився аж до війська небесного, і скинув на землю декого з війська, із зір, і потоптав їх. І він побільшився аж до Вождя того війська, і від Нього була віднята стала жертва, і покинене місце святині Його. (Данила 8: 9-11)

Про що тут мова? Про відібрання сталої жертви у Самого Бога! Тобто про повне спустошення на Його жертовнику. Це і є «гидота спустошення». Про те саме говорять інші пророцтва, розглянуті в попередній статті.

Крім того, це чітко видно з факту, що, записуючи пророцтво Ісуса, апостол Лука теж акцентує увагу не на «гидоті», але на майбутньому «спустошенні» святого міста:

«А коли ви побачите Єрусалим, військом оточений, тоді знайте, що до нього наблизилося спустошення» (Луки 21:20).

Така форма повідомлення від Луки особливо важлива у зв’язку з тим, що Лука не був з Ісусом під час, коли Він давав це пророцтво. Однак, на той час, коли Лука записував це повідомлення, збори отримували безпосередній вплив Святого Духа. І, з огляду на те, що це пророцтво було промовлене у контексті прийдешнього пришестя Христа (Матвія 24: 1-3), а також і у контексті пророцтва Даниїла (Матвія 24:15), воно докладно розглядалося у зборах. Тому Лука неодноразово чув цю розповідь від апостолів. А у зв’язку із тим, що зіставлення апостольських і пророчих текстів показує Луку допитливим дослідником (порівняй Луки 1: 1-4), явно, що апостол просто зобов’язаний був розставити акценти правильно. Тому не дивно, що:

головною думкою повідомлення Луки теж було прийдешнє спустошння святого міста, і як наслідок – Храму.

«Гидот» є багато, але «гидота спустошення» – тільки одна!

Читаючи в Біблії про різні «гидоти», дуже важливо не заплутатися. Описаних в Біблії гидот є багато, і всі вони різні: це мерзенні вчинки, «кульгаві жертви», ідоли, ідолопоклонство, і багато інших гріховних речей.

Але Данило, на якого посилався Ісус, говорить не просто про гріхи або ідолів. Тут він говорить саме про «гидоту спустошення», пов’язану з припиненням жертв. Адже жертва, про яку говорить пророк, приноситься Богу. Отже, припинення такої жертви є «гидотою», в першу чергу, для Бога. І тільки потім для Його вірних шанувальників, причому в усі часи.

Читаючи про майбутнє, бачимо, що язичники разом зі «звіром» (тобто зі зростаючим невеликим рогом) раптово нападуть на «Храм» – тобто на тих, хто прославляє Боже Ім’я, та припинять їх «жертвопринесення». Саме таким чином вони поставлять цю «гидоту». Але самі язичники нею не є! Авжеж, їх дії та їх ідоли теж є гидотою для шанувальників Бога, і про це теж говориться у згаданій статті. Однак мова йде про не просто про «гидоту», але саме про «гидоту спустошення» – тобто про припинення жертви хвали і про припинення публічного прославлення Божого Імені.

Все почнеться з того, як з’явиться останній світовий урядовий «звір» та почне раптовий напад на збори тих, хто носить і прославляє Боже Ім’я, з метою заборонити і знищити їх поклоніння. Тому як тільки побачите, що напад почався і що по усій землі починається припинення публічної жертви хвали Єгові, значить, все – «гидота спустошення» поставлена ​​і «час кінця» почався.

Решту подробиць обов’язково дивіться в статті: «Коли ж ви побачите ту гидоту спустошення… тікайте!»

8 коментарів до “Що таке прийдешня «гидота спустошення»?”

 1. А труп с орлами как вписываются в вашу теорию?

  1. У меня нет попыток создать “свою теорию”, но есть лишь горячее желание глубже и точнее понять пророческий замысел, изложенный в Библии.

   Фраза Христа о “трупе и орлах” появляется в Писаниях два раза, и оба раза она касается времени Его пришествия, вслед за которым происходит разделение людей на праведных и неправедных. Об этом говорит контекст, и это время еще не наступило. Большего сказать не могу потому, что не занимался этим вопросом, и потому, что основная тематика исследований сайта направлена на время ПЕРЕД пришествием Христа. Если когда-то будет время, то, возможно, покопаюсь и в отношении вашего вопроса.

  2. Орел это например Апостол Владимир Мунтян. На трупе церкви Христовой решил нажиться. И это у него, кстати неплохо получается, у него есть отличный трехэтажный дом, феррари, и прочие миллионы долларов. А также есть блэкджек, проститутки(это шутка, он жену любит) и чудеса исцеления каждое воскресенье, смотрите канал “возрождение” )

   1. Собрание настоящих учеников Христа не умерло и не умрёт, потому на его трупе никому нажиться не удастся. Но отвечать за попытки придётся.

 2. Творение может прославлять своего творца только собственным совершенством.
  Какие “язычники” мешают вам воплотить сей подвиг???

  1. Не вижу библейских причин для предъявления Ваших требований ко мне, как и для их выполнения перед Вами.

   Во первых, духовная христианская свобода подразумевает, что каждый должен быть судим своею совестью, а не чьей-то. Поэтому будет правильно если Вы предъявите Ваши требования к себе. Во-вторых, написано, что каждый (в том числе я) даст отчет Богу, а не людям. Людям не угодишь никогда. Но если человек начнет угождать им, стремясь выполнить все их требования, то будет он не Божьим служителем, а рабом людей. Надеюсь, Вы поняли.

 3. И потому, когда увидите вы ту мерзость запустения, о которой вещал пророк Даниил, стоящую на святом месте… Мат. 24:15. Хотелось добавить коментарий к вышесказаному. Tак как мерзость запустения связана со святым местом – это святое место определялось только одним Господом (Вт.12:11). Контекст говорит сам за себя.

  1. В эпоху Нового Завета святым местом является духовный Храм, то есть собрание христиан, признанных Богом “святыми”.


   p.s. Это определено Самим Богом, как написано: “Ибо вы храм Бога живаго, как сказал Бог: вселюсь в них и буду ходить [в них]; и буду их Богом, и они будут Моим народом.” (2е Коринфянам 6:16)

Коментувати не дозволено.