Вітаю!

Ласкаво просимо на сайт!

Якщо ти — християнин — і викрив підступні казки фальшивих пророків, але не зневірився і, навпаки, намагаєшся зрозуміти, в якому біблійному відрізку часу ти знаходишся, то тут ти віднайдеш своїх однодумців і зможеш отримати допомогу. У засновників сайту є вагомі біблійні підстави вважати, що сьогоднішнє жалюгідне становище правдивого християнства було наперед передбачене у Святому Письмі, у записах давньоєврейських пророків Єгови та апостолів Ісуса Христа. Вражає, але те, що відбувається з правдивими християнами сьогодні, має повні аналогії, записані в стародавніх пророцтвах Біблії.

На жаль, однією з найганебніших і найпринизливіших сторінок історії християнства стала невгамовна праця фальшивих пророків, які пророкували свої власні звістки, нібито обґрунтовані Біблією. Результатом їх діяльності стало неймовірне розчарування великої кількості щирих людей, а також вражаюча дискредитація християнства й Самого Бога та Христа.

Всупереч пораді апостола Петра, діяльність фальшивих пророків призвела до того, що яскравий світильник Божого пророчого слова було визнано несправним й непомітно замінено на велику кількість підступних болотяних вогнів, сяючих на вкритих пітьмою трясовинах, що ковтають множини щирих віруючих. І багато з них втратили віру у силу світла пророчого слова й свято увірували в брехню про те, що зрозуміти пророцтва просто неможливо. Тим не менш, час пришестя Христа наближається і, коли б Він не прийшов, нам пора згадати та серйозно вслухатися в слова апостола Петра:

І ми маємо слово пророче певніше. І ви добре робите, що на нього вважаєте, як на світильника, що світить у темному місці, аж поки зачне розвиднятися… (2 Петра 1:19).

Тому цей сайт було створено не для того, щоб створити чергову релігію  або збудувати нові людські тлумачення біблійних пророцтв та фальшиві “хронології” зі спробою причепити їх до Біблії. Ми розуміємо свої обмеження і знаємо, що правдиве тлумачення пророцтв може дати тільки Сам Єгова. Основна мета полягає в тому, щоб, особливим чином досліджуючи пророцтва:

1. Знайти якомога більше точних внутрішніх зв’язків пророцтв.

2. Знайти означення біблійних символів та понять в самій Біблії.

І найголовніше:

3. Виявити точні послідовності майбутніх подій.

Якщо ми шукаємо відповіді в самій Біблії, ми даємо можливість пояснювати та тлумачити пророцтва Самому Єгові. І хоча Біблія свідчить, що деякі біблійні тексти абсолютно точно витлумачити в наш час неможливо, важливо визнати, що в цілому поставлені задачі для розв’язання доступні – у повній відповідності зі словами з Об’явлення 22:10. Не міг же правдивий Бог залишити Своїх служителів у повній темряві!  Ми повністю покладаємося на Нього і сподіваємося, що Він допоможе в цьому нам і всім, хто Його шукає.

Дійсно, незважаючи на те, що біблійні пророцтва дуже важко зрозуміти, а ще важче тлумачити, проте їх сутність та послідовність виконання можна чітко відстежити, завдяки чому ми більш-менш зможемо розуміти, в якій точці часу Божого задуму ми знаходимося. Трохи забігаючи наперед можемо сказати, що навіть зараз ми маємо на це певний біблійний погляд.

Було б добре, якщо б ми детально обговорювали ці теми та питання. Зараз ми не обіцяємо, але можливо, що через деякий час з цією метою буде створено тематичний форум. До тої пори всі питання можна буде обговорювати в коментарях.

Як вже було вище написано, основний напрямок сайту – це детальне дослідження пророцтв, проте час від часу ми також намагатимемося радувати читача іншими статтями на своєчасні теми біблійного змісту.

На сам кінець згадаємо, що на протязі багатьох століть безліч християн намагалися тлумачити біблійні пророцтва на підставі тих історичних знань, що вони мали на той момент часу. Але, зважаючи на те, що до передреченого «часу кінця» залишався значний термін часу, вони просто не могли мати правдиве розуміння. Як пророкував пророк Даниїл, який записав кілька самих важливих пророцтв, інформація, яку передав йому ангел, була «захована і запечатана» аж до «часу кінця». В майбутньому ми детально розберемо біблійний факт про те, що дуже короткий час кінця раптово почнеться в майбутньому. Повне розуміння цих пророцтв Даниїла прийде тільки в той час. Проте, сьогодні із паралельних міст Святого Письма дуже добре видно, хто саме отримає ці знання, яким чином і для чого. Але до того часу, у відповідності до слів Даниїла, багато людей будуть «досліджувати» його пророцтво і таким чином «знання розмножиться» (Даниїл 12:4). Тому ретельно досліджуючи пророцтва з книг Даниїла, інших пророків та апостолів, ми особисто приймемо участь у виконанні цього «розмноження знання» та у виконанні інших пророцтв.

4 коментаря до “Вітаю!”

 1. Здравствуйте! Как мы понимаем, Вы желаете помочь разочаровавшимся свидетелям Иеговы при помощи Писания, помогая им найти правильный выход в свете слова Бога.
  Сегодня многие берутся помочь нашим соверующим (мы сами – тоже свидетели Иеговы) – разными способами. Если вам интересно – можете ознакомиться с теми способами возможной помощи, которые мы исследовали за почти 15 лет. Это здесь, jwquestion.net/st_23.html в статье “Проблемы свидетелей Иеговы: нужно ли их спасать?”.
  И вопрос к Вам: к какому храму относится пророчество из 2Фессал.2:2-4? Как вы считаете?
  Спасибо.

 2. Основная цель Стража – помочь Свидетелям Иеговы понять подробности пророчеств, касающихся “времени конца”. Свидетели Иеговы верят, что это время уже наступило с 1914 года и длится неопределенный срок, в то время как Библия называет точный срок, по истечении которого оно закончится. К сожалению, этот момент Свидетели Иеговы не понимают, что послужило причиной жестокого разочарования для многих их них на протяжении десятилетий.

  Пророчества показывают не только правильное понимание этого вопроса, но также кто и как вводит искренне верующих Свидетелей в такое коварное заблуждение. Помимо этого, пророчества указывают на многие другие причины их страданий и проблем внутри христианского собрания.

  Вскоре Страж начнет написание статьи, основанной на 2й главе 2го письма апостола Павла к Фессалоникийцам, в которой будут рассмотрены эти вопросы, в том числе и вопрос по поводу Храма, который Вы задали.

 3. Спасибо за ответ. Как ваши исследования могут помочь свидетелям Иеговы? К чему, вы полагаете, они побудят их? имеете ли вы конкретное вИдение дальнейшего пути свидетеля Иеговы, который приобретёт знания из ваших исследований?
  Извините, спрашиваем об этом только потому, что понимаем: любые исследования неизбежно влекут за собой необходимость делать логические выводы, отвечая на вопрос: “И что с этими знаниями делать дальше?”
  Как вы предлагаете служить Иегове – в свете открытого вам?
  Мы считаем, что из собраний свидетелей Иеговы категорически уходить нельзя. Впрочем, не мы: Павел так говорит. Мы с ним согласны (Евр.10:25). Согласны ли вы?

 4. К Ящику ответов.

  То, что придется отвечать на вопросы, подобные Вашим, обдумывалось уже давно. Поэтому вопросы из Вашего поста использованы как образец и ответы на них раскрыты в этой статье: “Как исследования пророчеств могут помочь Свидетелям Иеговы?”

Коментувати не дозволено.